Informacje ogólne

Obiekty przemysłowe

Obiekty inżynieryjne

Obiekty użyteczności publicznej

Obiekty zabytkowe

Budynki mieszkalne

Usługi sprzętowe

Termomodernizacje

Nasze przedsiębiorstwo świadczy kompleksowe usługi budowlane w zakresie wykonawstwa i remontów obiektów: przemysłowych, użyteczności publicznej, inżynieryjnych i sportowych. Wykonujemy prace budowlane związane z realizacją budynków na potrzeby klientów indywidualnych. Świadczymy usługi w zakresie wykonawstwa prac termomodernizacyjnych oraz fundamentowych.
Zapewniamy terminowość oraz wysoką jakość wykonanych robót, przy wykorzystaniu najnowszych technologii i materiałów budowlanych dostępnych na rynku. Posiadamy rozbudowaną bazę sprzętową, która pozwala wykonywać ciężkie roboty budowlane.
Obiekty budowlane realizujemy od fundamentów, poprzez konstrukcje nośne i prace wykończeniowe. Nadzór nad robotami prowadzi młoda i dobrze wykwalifikowana kadra techniczna. Roboty budowlane wykonujemy własnymi wykwalifikowanymi pracownikami. Współpracujemy z kilkoma, doświadczonymi i sprawdzonymi podwykonawcami.
Wśród wykonanych przez nas obiektów możemy wymienić: halę produkcyjną Feber Sp. z o.o. w Sieradzu; fundamenty pod hale Glassprodukt Sp. z o.o. w Pyskowicach, Lotos-Asfalt Sp. z o.o. w Jaśle, HG Poland w Goleniowie, Drogbruk A.P. Szczerek Sp. j.; budynki handlowo-usługowe w Sieradzu; termorenowacje budynków wielorodzinnych Sieradzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Sieradzu, Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w Sieradzu czy wspólnot mieszkaniowych.
 

Copyright © 2009 Grafit. Wszelkie prawa zastrzeżone.   Wykonanie: JAN.net